Podręczniki 2021/2022
Podręczniki 2021/2022

Deklaracja dostępności cyfrowej

Drodzy Uczniowie!
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia lekcyjne zostały zawieszone do Świąt Wielkanocnych. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystaliście dotychczasową przerwę w uczęszczaniu do szkoły i dostosowaliście się do wskazówek i zaleceń nauczycieli, którzy kierowali Waszą pracą samodzielną.
Nowe regulacje prawne wprowadzają obowiązek zdalnego nauczania oraz oceniania postępów w nauce.
Proszę Was o codzienne, dwukrotne sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym (około godz. 9.00 oraz 14.00) i obserwowanie naszej strony internetowej. Informacja, jak w naszej szkole będzie funkcjonowało zdalne nauczanie oraz ocenianie, zostanie ogłoszona do dnia 25 marca 2020 r. (środa) w Librusie.
Uczniów, którzy nie mają odpowiedniego sprzętu lub dostępu do Internetu, lub ograniczoną możliwość dostępu do odpowiedniego sprzętu, proszę o przekazanie informacji wychowawcom klas do najbliższego wtorku, do godz. 9.00.
Jako nauczyciele postaramy się zminimalizować straty w realizacji programów nauczania. Dołożymy także wszelkich starań, aby ocenianie było adekwatne do zaistniałej sytuacji.
Pamiętajcie, że trzeba przetrwać ten trudny okres. Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa! Proszę, zachowujcie się odpowiedzialnie, dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Wiele zależy od nas samych!
#zostańwdomu

Z wyrazami największej sympatii
Renata Biernacka
Zespołu Szkół w Sławnie

Szanowni Słuchacze!
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia lekcyjne zostały zawieszone do Świąt Wielkanocnych. Nowe regulacje prawne wprowadzają obowiązek zdalnego nauczania słuchaczy oraz oceniania ich postępów w nauce.
Proszę o sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym i obserwowanie naszej strony internetowej. Informacja, jak w naszej szkole będzie funkcjonowało zdalne nauczanie, a także na jakich zasadach odbędą się rozpoczynające się w kwietniu egzaminy semestralne dla słuchaczy semestru szóstego, zostanie ogłoszona do dnia 25 marca 2020 r. (środa) w Librusie.
Słuchaczy, którzy nie mają odpowiedniego sprzętu lub dostępu do Internetu, lub ograniczoną możliwość dostępu do odpowiedniego sprzętu, proszę o przekazanie informacji opiekunom oddziałów do najbliższego wtorku do godz. 15.00.
Proszę pamiętać, że trzeba przetrwać ten trudny okres. Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa! Proszę, niech Państwo dbają o siebie i o swoich bliskich. Wiele zależy od nas samych!
#zostańwdomu

Z wyrazami największej sympatii