W sklepie Biedronka
W dniach od 30 listopada do 1 grudnia w sławieńskich sklepach wolontariusze z naszej szkoły i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę zbierali w ramach akcji "Świąteczna Zbiórka Żywności" dary od klientów sklepów PSS "Społem" i "Biedronka" w postaci artykułów żywnościowych. Dzięki ich zaangażowaniu stowarzyszenie zgromadziło 639,5 kg żywności. Ta wielka kwesta ma pomóc ludziom żyjącym w niedostatku godnie spędzić nadchodzące Święta.
Szkolny Klub Wolontariatu działający w naszym LO pod opieką prof.: Ireny Rogowskiej i Iwony Wojniak po raz drugi brał udział w takiej akcji. Do klubu należą uczniowie z : klasy 2b: Marta Hetflaisz,

Lila Szokalska, Agnieszka Błaszczyk, Edyta Superson, Martyna Olczak, Martyna Gofry, Małgorzata Nowakowska, Monika Karpińska, Justyna Machelska, Dariusz Bartoszek, Elżbieta Dyjasek, Karolina Dolik, Łukasz Adamek, Hubert Franas, Paulina Kasica, Milena Korochoda, Dominika Użdrzychowska, Iwona Wiktorowska, Paulina Wruszczak; klasy 1a: Paula Urbaniak, Paulina Woźniak, Natalia Nawrocka, Aleksandra Krysik; klasy 1c: Ewa Mikułko, Magdalena Korol, Mateusz Polilejko; klasy 1d: Marta Borkowska, Karolina Rogowska, Adam Poprawski; klasy 2d: Michał Kostuj, Katarzyna Wastowska, Dorota Wedmann, Paweł Naglak,; klasy 3b: Konrad Synowiec.