Strona główna Redakcja Kontakt
 kliknij  für deutschsprechende Freunde  for English speaking friends
szukaj:
NA SKRÓTY
Zasady rekrutacji do I LO w Sławnie
Zasady rekrutacji do I LO dla Dorosłych w Sławnie
Podanie do I LO w Sławnie
Podanie do I LO dla Dorosłych w Sławnie
Filmy
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Listy gratulacyjne
Strona główna
Linki
Forum
Ogłoszenia
Pobierz pliki
Adres
Jak do nas trafić?
Ogłoszenia
Zarządzenia
Aktualności
DZIENNIK
Szkoła z klasą
Plan lekcji
Dzwonki
Kalendarium
Egz. gimnazjalny 2017
Matura 2017
Biblioteka
Dokumenty
Galeria
Dyrektor
Nauczyciele
Pedagog
Inni pracownicy
Podręczniki 2017/2018
Edukacja filmowa
Edukacja teatralna
Samorząd
Henryczki
Złoty Absolwent
Rada Rodziców
Regulamin Rady
Wychowawcy
Patron
Historia
POW
Konkurs teatralny
Rinteln
Parnas
Ogłoszenia
Terminy zjazdów
Godziny lekcyjne
Samorząd Słuchaczy
Plan zajęć
Prace semestralne
Rekordy
Absolwenci
Biologia
Historia
Informacje o LO prosto do skrzynki pocztowej!

kliknij "enter"
userów na stronie: 0
gości na stronie: 3




NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH
ABSOLWENTÓW I ABSOLWENTEK



  • Wioletta Wilk - badminton absolwentka roku 1986 r.
    1992 r.- reprezentantka kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie
    I trener Krzysztof Michalik
    Klub Międzyzakładowy Klub Sportowy "Sława" Sławno
    Klub "Motus" Koszalin - trener Marian Stelter
    Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Olsztyn, trener kadry Lesław Markowicz, Zhou-Yun-Ling.
    Obecnie mieszka w Kętrzynie woj. warmińsko-mazurskie, uczy dzieci języka niemieckiego i wychowania fizycznego.

  • Michalik Anna - badminton, absolwentka 1996 roku.
    I trener - Michalik Krzysztof Klub "Sława" Sławno
    Złota medalistka Mistrzostw Europy kadetów (do 16 lat)
    Złota medalistka w Mistrzostwach Polski seniorów w mixcie.
    Powołana do kadry Polski jako juniorka, trener kadry Lesław Markowicz, Zhou-Yun-Ling.
    Trenowała w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Olsztynie.
    Obecnie przebywa w Niemczech, gdzie podjęła studia, wyszła za mąż i pracuje w ochronie zdrowia.

  • Łaszkiewicz Agata - badminton
    Srebrny medal na Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży, ukończyła AWF i jest nauczycielem wychowanie fizycznego w gimnazjum.

  • Łaszkiewicz Dorota (Bujko) - 1983 złoty medal Akademickich mistrzostw Polski w badmintonie. Ukończyła AWF.
    Nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Sławnie.

  • Grzelewska Dagmara (Wojtczak) - badminton, absolwentka 1987
    1987 - finał Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie, uczestniczka Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w Poznaniu.
    Mistrzostwo Polski Nauczycieli w Badmintonie - 2004 (gra pojedyńcza i mieszana)
    Mistrzostwo Polski Nauczycieli w grze deblowej i pojedynczej - 2005.
    Nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie

  • Wojtczak Jacek - 1984 r
    Finałowy turniej Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży.
    1985 rok - dziewiąty junior w Polsce w badmintonie

  • Sikora Eleonora - absolwentka
    Reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet.
    Trenowała w pierwszej lidze - "Stilon" Gorzów.
    Badminton 1983 - złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski
    Obecnie pracownik naukowy na Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim, trener piłki nożnej kobiet
    Członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej odpowiadający za szkolenie kobiet

  • Domicz Adam - absolwent 1985
    Biegał 400 na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w 1982r.
    Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży - finał w Poznaniu
    Rekord życiowy 49,9, Medalista Mistrzostw Świata i Europy Weteranów, Mistrz Weteranów Niemiec, Medalista Światowych Igrzysk Polonijnych - specjalizuje się w biegach prez płotki i skoku wzwyż. Powołany do Reprezentacji Polski Weteranów.
    Przebywa w Niemczech

  • Chudy Grażyna - absolwentka 1999r.
    Biega maratony. Klub "Święc" Sławno. Absolwentka Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Czołowa zawodniczka Pomorza Zachodniego w biegach przełajowych i ulicznych.

  • Łopatko Janina, Kuś Iwona- występowały w I-ligowym zespole siatkarek "Czarni" Słupsk, będąc w latach 70-tych - Medalistkami Mistrzostw Polski Seniorek.

  • Chylewska Anna - absolwentka 2002
    Reprezentantka Polski w warcabach 100 - polowych.
    2001r. - złoty medal - Mistrzostwa Polski Seniorów
    Brązowy medal - Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Petersburgu - 2002r.

  • Chudy Sylwester - absolwent 2003. Klub "Święc" Sławno i "Olszewscy i synowie" Sławsko, czołowy biegacz powiatu sławieńskiego w biegach ulicznych i przełajowych.


ABSOLWENCI - NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO



›› Wanda Pietrzykowska (Mazurek) - uczy wf i niemieckiego w Zespole Szkół Opatówek
›› Marek Fijołek
›› Anita Janowska
›› Zbigniew Karpowicz
›› Małgorzata Adamczyk (Niedbała) - pracuje w szkole w Kołobrzegu
›› Renata Dudzińska (Pietruszka) - uczy w OSW Niesłyszących Sławno
›› Mariola Stanisławska (Gut)- uczy w ZSA Sławno
›› Wojciech Szczęsny - uczy w Gimnazjum Sławno
›› Artur Klaman - uczy w Słupsku
›› Wanda Mazurek
›› Anna Janecka
›› Krzysztof Małachowski
›› Mariusz Małysz - uczy w Gimnazjum Malechowo
›› Paweł Michalik - uczy w SP nr 3 Sławno
›› Bożena Rokicka (Paszkiewicz) - uczy w Gimnazjum w Sławnie
›› Natalia Jęsiek - uczyła w naszej szkole, teraz w ZSA Sławno
›› dr Eleonora Sikora - wykładowca na AWF Gorzów - trener piłki nożnej kobiet
›› Wioletta Wilk (Sosnowska)- uczy w SP Kętrzyn
›› Dorota Łaszkiewicz (Bujko)- uczy w ZSA Sławno
›› Agata Łaszkiewicz (Sobczak)- uczy w Gimnazjum w Sławnie
›› Dagmara Grzelewska (Wojtczak) - uczy w SP nr 3 Sławno
›› Roman Zduńczyk - nauczyciel wf w Kwidzynie
›› Tomasz Ćwikliński - nauczyciel wf w SP nr3 w Sławnie
›› Marta Stroik - uczy w Gimnazjum w Sławnie
›› Monika Krysikiewicz - nauczycielka wf w SP nr 3 w Sławnie
›› Łukasz Kulisch


APEL:
ABSOLWENCI, KTÓRZY SKOŃCZYLI SZKOŁY WYŻSZE I DALEJ PRACUJĄ KRZEWIĄC KULTURĘ FIZYCZNĄ W SPOŁECZEŃSTWIE - PODAWAJCIE SWOJE DANE DO NASZEGO LINKU-BĘDZIE NAM MIŁO PRACOWAĆ W ŚWIADOMOŚCI, ŻE ROBIMY COŚ PODOBNEGO I JESTEŚMY ABSOLWENTAMI JEDNEJ SZKOŁY.




[przejdź do strony głównej]

1
!!!

klik
kliknij i zaloguj się do e-dziennika


KANAŁ FILMOWY LO
Akademia Pomorska w Słupsku - kliknij
Politechnika Koszalińska
Filmy LO w serwisie You Tube
klik
Nasza szkoła w encyklopedii
Facebook
Stowarzyszenie Absolwentów LO w Sławnie
Gimnazjum Miejskie
SP nr 1 w Sławnie
SP nr 3 w Sławnie
ZS w Sławsku
ZS w Jarosławcu
Gim. w Malechowie
ZS w St. Jarosławiu
ZS we Wrześnicy
ZS w Pieszczu
Kliknij i przeczytaj ofertę
Nasze LO to pierwsza szkoła średnia w Powiecie Sławieńskim uznana przez minister edukacji Katarzynę Hall w za miejsce odkrywania talentów
BIP - kliknij
Rozmiar: 5792 bajtów
Tytuł "Szkoła z klasą"
październik 2004

Zobacz stronę konkursu
I miejsce w Polsce
październik 2005

www.edukator.org.pl
Wyróznienie 2007
działy artykułów
działy newsów
Jarosław Strześni...
E. Bartosiak, D. ...
Jarosław Strześni...
Dominika Maj, Ein...
Jolanta Suchańska...
Irena Rogowska, W...
Dominika Maj, Mis...
Michalina Kapelan...
© 2001-2014 Zespół Szkół w Sławnie im. J. H. Dąbrowskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Liceumslawno.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Engine powered by jPORTAL 2